Zapraszamy również na stronę:
WÓJCIK Fabryka Mebli
Sp. z o.o.

ul. Mazurska 45
82-300 Elbląg
tel: +48 55 235 94 00/01
fax: +48 55 235 94 94


e-mail: handlowy@meblewojcik.pl

www.meblewojcik.pl

4 nowości w ofercie Meble Wójcik

12.11.2012Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w ofercie marki Meble Wójcik


 
Kolekcja Madras została wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej, odpornej na zarysowania, uszkodzenia, wilgoć i wysoką temperaturę w pięknym kolorze Dąb Latte z eleganckimi aplikacjami w jaśniejszym odcieniu - Champagne Metalic. Delikatną kolorystykę zderzono z masywną ramą okalającą poszczególne bryły oraz zastosowaniem ergonomicznych rozwiązań bezuchwytowych. Dodatkowo nowoczesny charakter linii nadaje zastosowanie oświetlenia ledowego do wybranych brył.
 
 
Program Border to kontrastowe zestawienie korpusów i frontów o barwie Dąb Latte z wieńcami i poziomymi, wklęsłymi listwami w kolorze Dąb Ciemny. Kolekcja ozdobiona prostymi metalowymi uchwytami, nada salonowi niezwykle gustowny i wyrazisty charakter.
 
 
 
Linate to propozycja dla osób odważnych, podążających za najnowszymi trendami i ceniących sobie niepowtarzalny styl. Całość utrzymana jest w białej kolorystyce, uzupełnionej aplikacjami w kolorze Trufla. Linate to także szereg praktycznych i nowoczesnych rozwiązań, m.in.: szyflady z cichym zamknięciem, drzwi z opóźniaczami, rozwiązania bezuchwytowe oraz oświetlenie ledowe do wybranych brył.
 

IMPERIAL NEW

 

Program Imperial New został stworzony specjalnie do urządzenia mniejszych przestrzeni mieszkaniowych. Dzięki tej kolekcji można elegacko i praktycznie zagospodarować mieszkanie. Całość wykonana jest z kontrastowego zestawienia kolorów Dąb Truflowy i Champagne. Do produkcji Imperial New wykorzystano wysokiej jakości płytę laminowaną, a także hartowane szkło, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Kolekcja jest wykończona ozdobnymi, delikatnie zaokrąglonymi listwami.